Developerské projekty

U Hlubočku <br/> Brno - Kníničky

U Hlubočku
Brno - Kníničky

Atraktivní bydlení v přírodě na okraji Brna. Bydlete kousek od Brněnské přehrady se vším městským komfortem a dopravní obslužností. U Hlubočku Bytový projekt, vsazený do zeleného svahu, s moderními byty, orientovanými do klidné části plné zeleně a lesů.
Kamechy II<br/>Brno - Bystrc

Kamechy II
Brno - Bystrc

Jedná se o projekt nazvaný KAMECHY II.etapa, který je situován na hranici MČ Bystrc a MČ Žebětín. V nejbližším okolí můžete využívat možnosti pro Váš aktivní odpočinek. Zveme Vás do našeho klientského centra, kde Vám rádi sdělíme ceny, dispozice bytů, podmínky k rezervaci a určitě si vyberete ten svůj.
Pod Chvalovkou<br/>Brno - Bystrc

Pod Chvalovkou
Brno - Bystrc

Projekt Brno – Pod Chvalovkou je součástí známější lokality Kamechy. Nový bytový komplex navazuje na starší zástavbu sídliště Brno – Bystrc. Umístěn je ve velmi atraktivní lokalitě v severozápadní části Brna, v rekreační oblasti města nedaleko od Brněnské přehrady. Bydlení v přírodě se spoustou možností vycházek – okolní lesy, Brněnská přehrada, hrad Veveří, rybník v Žebětíně apod.
Byty Nachová<br/>Brno - Řečkovice

Byty Nachová
Brno - Řečkovice

Název projektu „Bydlení na Nachové“ vychází z původní koncepce území a názvů ulic, kdy fasády domů měly být barevně rozlišeny, a to v souladu s barvou ulice, kde se nachází.
RIVERSIDE <br/>Vrchlabí

RIVERSIDE
Vrchlabí

Připravili jsme pro Vás i Vaši rodinu možnost atraktivního bydlení uprostřed přírody s nádechem čistého horského vzduchu i šumění řeky Labe. Projekt Vám nabídne 2 budovy s byty o velikosti 1+kk až 5+kk, a třemi komerčními prostory.
APUS villa<br/>Praha 1 - Krakovská

APUS villa
Praha 1 - Krakovská

Tvoří ji zrekonstruovaná uliční část v klasicistním stylu, budova v dvorním traktu a rozlehlá původní zahrada, která ve svém okolí patří k největším původním zahradním plochám z období Nového Města. Rekonstrukce zachovává ze stávající zástavby její nejcennější partie – uliční trakt původní klasicistní budovy včetně fasády. Pro pohodlí obyvatelů bude vybudováno podzemní parkoviště včetně sklepních kójí.
Pod zaječí horou<br/>Brno - Královo Pole

Pod zaječí horou
Brno - Královo Pole

Víte, ve kterém českém městě se lidem žije nejlépe? Je to právě Brno, které jsme vybrali pro náš nový projekt. S citem a rozvahou jsme vybírali lokalitu, kde se budete cítit co nejlépe. Hledali jsme pro vás klid a zeleň nedaleko centra. Abyste čas strávený na cestách mohli věnovat raději sobě, ve vašem novém bytě „Pod Zaječí horou“.
Vila Mrštíkova<br/>Praha 10

Vila Mrštíkova
Praha 10

Pro náš nový projekt „Vila Mrštíkova“, jsme záměrně vybrali sympatickou lokalitu Prahy 10, ve Strašnicích. Vilu jsme pojmenovali podle její domovské ulice Mrštíkovy, která vás nadchne jako klidná jednosměrka, lemovaná spoustou stromů a zeleně. Vila Mrštíkova je citlivě vsazena do menšího parku, pouhých 130 metrů od stanice metra Strašnická.
Bytový dům TARABY<br/>HRADEC KRÁLOVÉ

Bytový dům TARABY
HRADEC KRÁLOVÉ

Výstavba bytového domu TARABY byla zahájena v květnu 2015 s předpokládaným dokončením v září 2016. V nabídce jsou byty všech velikostních kategorií od 1+kk po 4+kk, podzemní garáže a garážová stání. Autorem projektu je Ing. arch. Miroslav Gebas. Investorem projektu je společnost TOMAS DEVELOPMENT s.r.o. .
REKO a.s., tř. Kpt. Jaroše 26, 602 00 Brno, email: reko@reko.cz